KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088067
nr 1408 8067
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 16x21, yttermått inklusive ram: 31x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:04:42
19/7 19:59:42
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler